محل تبلیغات شما

قبل استفاده از حرز امام جواد علیه السلام ، چند نکته حائز اهمیت است :

حرز امام جواد
1 – مهمترین مطلب در استفاده از حرز امام جواد علیه السلام  این است که بدانید با بستن حرز شما در حفاظت خداوند متعال قرار گرفته اید ؛ پس هیچ کس و هیچ چیز را موثر در نفع و ضرر خود جز خدا ندانید و حوادثی را خداوند به رحمت خود از شما رفع میکند به غیر او مثل شانس و توانایی خود و … نسبت ندهید . شکرگذار خدا به خاطر این نعمتش باشید و همیشه خود را زیر سایه ی رحمت و حفاظت او بدانید که ان الله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین » همانا خدا بهترین حافظ است و او مهربانترین مهربانان است » .

 

2 –  بدانید آن چه در دست شماست بهترین وسیله برای دفع بلایا از جمله دفع سحر و طلسم است و بالاتر از حرز امام جواد علیه السلام  وجود ندارد زیرا از منابع وحی اخذ شده است .

 

3 – اگر حادثه ای برایتان رخ داد بدانید حادثه ای بزرگ تر در انتظار شما بوده است که به عنایت خدا تبدیل به این بلای کوچک تر شده است .

 

4 – از گناهانی که موجب نازل شدن بلا می شود مثل روابط نا مشروع () ، کم فروشی ، ندادن زکات، ظلم کردن و کمک به ظالم ، خوردن حق الناس مخصوصا حق یتیم ، قطع رحم ، عاق والدین ، ترک امر به معروف و نهی از منکر ، زیر پا گذاشتن دین برای رسیدن با دنیا ، کفران نعمت ، تمسخر، دروغگویی و … به شدت بپرهیزید ( برای اطلاع بیشتر از گناهان نازل کننده ی بلا به بحار الانوار جلد 70 صفحه 366 مراجعه فرمایید ) .

 

5 – حرز امام جواد علیه السلام دارای اسماء متبرکه است و دست زدن بی وضو به قاب نقره ای آن بدون مانع جایز نیست (جهت رعایت این نکته بر روی قاب نقره ای چسب و یا لاک بی رنگی زده شود )

 

6 – مواظبت کنید حرز امام جواد علیه السلام به هیچ وجه داخل چاه دستشویی نیفتد و در صورت بروز چنین اتفاقی سریعا حرز امام جواد علیه السلام را در آورده و فورا آب بکشید و خشک نمایید .

 

7 – حتی المقدور به حرز امام جواد علیه السلام آب نرسد تا هم نقره دیر تر سیاه شود و هم پوست اهو از حالت طبیعی خود خارج نشود .

 

8 – با توجه به روایت امام صادق (علیه السلام) همراه بودن حرز امام جواد علیه السلام در هنگام دستشویی رفتن و هنگام جنابت اشکالی ندارد اما خانم حائض و نفسا یا نبندد یا داخل یک پوست چرمی (مثل همین بازو بند ها) قرار دهد و سپس ببندد .

 

9 –  حتما حرز امام جواد علیه السلام را به بازوی سمت راست خود ببندید زیرا ایت الله بهجت از استاد خود مرحوم قاضی نقل می کنند : حرز امام جواد علیه‌السلام باید به بازو بسته شود و خاصیت آن، (خصوصا برای باطل‌کردن سحر وطلسم) فقط در صورت بسته‌شدن به بازو است.»

 

10 –  درهنگام نخستین بار بستن حرز امام جواد علیه السلام دقت بفرمایید قمر در عقرب نباشد (با توجه به روایت ، این نکته در هنگام نوشتن دعاهم رعایت می شود )

 

دوازدهمین دوره زبان بدن و ارتباطات موثر

آیا به دنبال پیاز زعفران سورت شده جهت کاشت و خدمات فرآوری و صادرات زعفران و پسته هستید؟

بازاریابی به روش کرونا ویروس

امام ,علیه ,جواد ,، ,حرز ,  ,امام جواد ,جواد علیه ,حرز امام ,علیه السلام ,است و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایبری منتظران مجله اینترنتی کیاسبز پژوهش سرای دانش آموزی رازی ناحیه یک سنندج tratordetat camisetas de futbol baratas con alta calidad por internet نقطه چین تا خدا كركوندیها یادداشت های یک نویسنده Antonio's notes cinematography